Suvi Sahistab

Joonistamine

Joonistamine on minu põhiline kirg. Kodu on mul põhimõttega: Kus vaba pind, seal pintsel välgub. Ma ei pea ennast ka joonistades meistriks, aga kõik südamega tehtud asjad on armsad ja kõige ilusamad. 

Paljud püüavad mind parandada, et ma ikka maalin, aga minu jaoks tundub maalimine midagi suurt ja uhket, mida saab vaid meistrite kohta ütelda. Sellise sõna kasutamist väldin ma enda puhul teadlikult, nii et mina ikkagi joonistan.  

Värvimiseks kasutan ma akrüülvärve. Neid saab kasutada ka välitingimustes ja pea igal materjalil.  

Kuri koer

Mu koer on sama ettearvamatu nagu mina. Iial ei tea, kellega ta sõbraks saab ja kellele hambaid näitab. Tegin hoiatava sildi külalistele, kes ootamatult ära peaksid eksima, et üks sõber on neid maja ees ootamas.

Kasutasin aidast leitud mingi vana tünni kaant, mis oli juba vaarisade poolt ilusasti viimistletud ja minul ei jäänud muud üle, kui värvil lasta voolata. 

Värvid majja!

Suvel on rehealuse uksed pea hommikust õhtuni lahti ja tekkis idee lisada värve neile suurtele kohmakatele ustele. Kunagi olid siin kandis veskid väga tavalised. Kahjuks pole nendest säilinud siin peale kivihunniku mäe otsas midagi muud, siis panin hoovi ühe veski "püsti". :) 

Pool tundi tööd ja valmis.

Nartsissid

Minu lemmiklilled on nartsissid ja nii hea on hommikul kohvi teha ja olla ümbritsetud oma lemmiklilledega 24/7

Armastus

Kas ta on olemas või mitte, mis värvi ta on, kas ta on igavene, kas ta on üks lihtne sõnakõlks.. Liiga palju pläma ja liiga vähe fakte.  

 Pilt köögiseinal