Suvi Sahistab

Sahistan sahinal

Siia mahuvad minu teised tegemised ja toimetused. Mulle meeldib katsetada erinevaid tehnikaid.
Tavaliselt saan ma ideid internetist. Mulle meeldib vaadata, mida teised on valmis teinud ja siis ise seal veel edasi aretada või järele proovida. Õnneks elan ma maal oma majas, sest ma ei kujuta ette kuidas kortermajas kivitaimlat planeerida. :)

Veel minu üheks suureks nõrkuseks on toalilled. Olen olnud sunnitud ostma juba kaks maast laeni lilleredelit, et neid ära mahutada. Kuid juba jälle hakkavad kapipealsed ja riiulid uuesti täituma märkamatult lillepottidega. 

Virtuaalne maailm

Ma olen igasugustele sõltuvustele avatud. Facebooki mängudest ma ei hakka rääkimagi, aga mulle meeldib avastada erinevaid võimalusi, mida arvuti pakub. Leidsin kunagi arvutist sellise programmi nagu Windows Movie Maker ja hakkasin selle võimalusi avastama. 

Kunagi levis internetis üks väga pikk jutt ühest koerast, kes hüljati ja selle loo autor palus seda levitada võimalikult palju. Kuna tekst oli pikk, siis olin kindel, et ega eriti keegi seda lugeda ei viitsi. Nii mõtlesin, et tuleb teha lugu kergelt vaadatavaks ja loetavaks. Siin tuli Movie Maker mulle appi.

Tulemus on siin:

NvOdvdpRrPI

Minu imestuseks kogus see video YouTubes väga suurt tähelepanu. Kuigi see on tehtud juba mitmeid aastaid tagasi ja praegu oma pilguga vaadates saan aru, et tegu on ikka väga algelise tööga on see siiski veel uusi vaatajaid kogumas ja kui see video päästab kasvõi ühe koera sellisest saatusest - on minu kui ka selle teksti autori eesmärk täitunud.

Jällegi teistmoodi

Selle pudeli valmistasin igavusest. Otsisin välja kingitud lillede kaunistused, vanad pärlikeed, liimipüssi ja lasin fantaasial lennata. Tulemusega väga rahul. 

Sildike uksel

Mulle toodi puupõletusaparaat ja kibelesin hirmsasti proovima. Ideeks oli algul midagi lihtsat teha. See osutus raskemaks kui algul arvasin, sest see nõuab püsivust, mida mul alati puudu on, aga valmis ta sai. Aidast leidsin jupi köit ja abimehe liimipüssiga sai lõpptulemus väga humoorikas.

Lähedastele sünnipäevadeks

Lilled närbuvad vaasis, kuid pudel jääb. (Kui omanikul järjepidevust on) :D